منو-دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فیبرهای تبدیل SMD

تبدیل SMD به DIP مولتی پکیج FQFP TQFP LQFPTQFP مولتی 32 تا 64 پایه و LQFP 32 تا 100 پایهنوع برد : فایبر - دولایه - متالیزه با پوشش قلع جهت سهولت لحیم کاریاندازه:46mm x 38mm..
18,744 تومان
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 28 پایه  SMD با استاندارد TSSOP-28 به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل کنید...
10,560 تومان
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 28 پایه  SMD با استاندارد SOIC-28 or TSSOP-28  به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به م..
12,144 تومان
فیبر تبدیل SMD TO DIP -100PIN  مستطیلی فیبر تبدیل SMD TO DIP -100PIN  مستطیلی
ناموجود
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 100 پایه  SMD با استاندارد (TQFP (14*14 به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل..
24,552 تومان
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 14 پایه  SMD با استاندارد SOIC به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل کنید. ..
3,168 تومان
فیبر تبدیل SMD TO DIP -16PIN فیبر تبدیل SMD TO DIP -16PIN
ناموجود
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود  Product Attributes Select All Datasheets  SMD TO DIPPrototyping, Fabrication ProductsAdapter, Breakout Boards    ..
3,960 تومان
فیبر تبدیل SMD TO DIP -32PIN مستطیلی فیبر تبدیل SMD TO DIP -32PIN مستطیلی
ناموجود
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 32 پایه  SMD با استاندارد QFN or 32-TQFP به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وص..
13,112 تومان
فیبر تبدیل SMD TO DIP -44PIN مستطیلی فیبر تبدیل SMD TO DIP -44PIN مستطیلی
ناموجود
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 44 پایه  SMD با استاندارد TQFP به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل کنید. ..
13,112 تومان
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود مثل ای سی های ARMاز این برد برای تبدیل آی سی های 48 پایه  SMD با استاندارد QFP-48 به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدا..
13,904 تومان
فیبر تبدیل SMD TO DIP -64PIN مستطیلی فیبر تبدیل SMD TO DIP -64PIN مستطیلی
ناموجود
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود مثل AMEGA64 /AMEGA128از این برد برای تبدیل آی سی های 64 پایه  SMD با استاندارد TQFP  به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی ..
15,840 تومان
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 8 پایه  SMD با استاندارد SOIC به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل کنید...
1,760 تومان
فیبر تبدیل SOT89-SOT223-DIP
ناموجود
PCB تبديل SOT89LSOT223 TO DIPاز این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل کنید.حتی می توانید به پایه های برد پین هدر وصل کنید تا قابلیت گذاشتن و برداشتن سریع به شما بدهد...
2,992 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات