فیبرهای تبدیل SMD

فیبرهای تبدیل SMD


نمایش:
مرتب کردن براساس:

فیبر تبدیل SMD TO DIP -28PIN مستطیلی ابی

از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 28 پایه  SMD با استاندارد TSSOP-28 به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی..

فیبر تبدیل SMD TO DIP -28PIN مستطیلی سبز

از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 28 پایه  SMD با استاندارد SOIC-28 or TSSOP-28  به  DIP استفاده می..

فیبر تبدیل SMD TO DIP -100PIN مستطیلی

از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 100 پایه  SMD با استاندارد (TQFP (14*14 به  DIP استفاده می شود.کا..

فیبر تبدیل SMD TO DIP -14PIN مستطیلی

از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 14 پایه  SMD با استاندارد SOIC به  DIP استفاده می شود.کافیست آی س..

فیبر تبدیل SMD TO DIP -16PIN

از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود Product AttributesSelect AllDatasheetsSMD TO DIPPrototyping, Fabrication ProductsAdapter, Breakout BoardsManufacturerIRANSeriesتوضیح..

فیبر تبدیل SMD TO DIP -32PIN مستطیلی

از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 32 پایه  SMD با استاندارد QFN or 32-TQFP به  DIP استفاده می شود.ک..

فیبر تبدیل SMD TO DIP -44PIN مستطیلی

از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 44 پایه  SMD با استاندارد TQFP به  DIP استفاده می شود.کافیست آی س..

فیبر تبدیل SMD TO DIP -48PIN مستطیلی

از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود مثل ای سی های ARMاز این برد برای تبدیل آی سی های 48 پایه  SMD با استاندارد QFP-48 به  DIP استفاده می ش..

فیبر تبدیل SMD TO DIP -64PIN مستطیلی

از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود مثل AMEGA64 /AMEGA128از این برد برای تبدیل آی سی های 64 پایه  SMD با استاندارد TQFP  به  DIP ..

فیبر تبدیل SOT89-SOT223-DIP

PCB تبديل SOT89LSOT223 TO DIPاز این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل کنید.حتی..