منو-دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فیبرهای تبدیل SMD

از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 28 پایه  SMD با استاندارد TSSOP-28 به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل کنید.حتی می توانی..
6,360 تومان
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 28 پایه  SMD با استاندارد SOIC-28 or TSSOP-28  به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل ..
7,314 تومان
فیبر تبدیل SMD TO DIP -100PIN  مستطیلی فیبر تبدیل SMD TO DIP -100PIN  مستطیلی
ناموجود
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 100 پایه  SMD با استاندارد (TQFP (14*14 به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل..
14,787 تومان
فیبر تبدیل SMD TO DIP -14PIN مستطیلی فیبر تبدیل SMD TO DIP -14PIN مستطیلی
ناموجود
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 14 پایه  SMD با استاندارد SOIC به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل کنید. ..
3,816 تومان
فیبر تبدیل SMD TO DIP -16PIN فیبر تبدیل SMD TO DIP -16PIN
ناموجود
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود Product AttributesSelect AllDatasheetsSMD TO DIPPrototyping, Fabrication ProductsAdapter, Breakout BoardsManufacturerIRANSeriesتوضیحاتSOIC16W/N AND SOP16 TO DIP SMT Aکیفیت قطعهاورجینالنوع بسته بندی + قیمت ارزی (یوان)قیمت ارزی (یوان)..
4,134 تومان
فیبر تبدیل SMD TO DIP -32PIN مستطیلی فیبر تبدیل SMD TO DIP -32PIN مستطیلی
ناموجود
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 32 پایه  SMD با استاندارد QFN or 32-TQFP به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل کنید.ح..
7,897 تومان
فیبر تبدیل SMD TO DIP -44PIN مستطیلی فیبر تبدیل SMD TO DIP -44PIN مستطیلی
ناموجود
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 44 پایه  SMD با استاندارد TQFP به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل کنید.حتی می توان..
7,897 تومان
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود مثل ای سی های ARMاز این برد برای تبدیل آی سی های 48 پایه  SMD با استاندارد QFP-48 به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل کن..
8,374 تومان
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود مثل AMEGA64 /AMEGA128از این برد برای تبدیل آی سی های 64 پایه  SMD با استاندارد TQFP  به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را ب..
9,540 تومان
فیبر تبدیل SOT89-SOT223-DIP
ناموجود
PCB تبديل SOT89LSOT223 TO DIPاز این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل کنید.حتی می توانید به پایه های برد پین هدر وصل کنید تا قابلیت گذاشتن و برداشتن سریع به شما بدهد...
1,802 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات