منو-دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فیبرهای تبدیل SMD

تبدیل SMD به DIP مولتی پکیج FQFP TQFP LQFPTQFP مولتی 32 تا 64 پایه و LQFP 32 تا 100 پایهنوع برد : فایبر - دولایه - متالیزه با پوشش قلع جهت سهولت لحیم کاریاندازه:46mm x 38mm..
20,235 تومان
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 28 پایه  SMD با استاندارد TSSOP-28 به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل کنید...
11,400 تومان
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 28 پایه  SMD با استاندارد SOIC-28 or TSSOP-28  به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به م..
13,110 تومان
فیبر تبدیل SMD TO DIP -100PIN  مستطیلی فیبر تبدیل SMD TO DIP -100PIN  مستطیلی
ناموجود
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 100 پایه  SMD با استاندارد (TQFP (14*14 به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل..
26,505 تومان
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 14 پایه  SMD با استاندارد SOIC به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل کنید. ..
3,420 تومان
فیبر تبدیل SMD TO DIP -16PIN فیبر تبدیل SMD TO DIP -16PIN
ناموجود
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود  Product Attributes Select All Datasheets  SMD TO DIPPrototyping, Fabrication ProductsAdapter, Breakout Boards    ..
4,275 تومان
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 32 پایه  SMD با استاندارد QFN or 32-TQFP به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وص..
14,155 تومان
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 44 پایه  SMD با استاندارد TQFP به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل کنید. ..
14,155 تومان
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود مثل ای سی های ARMاز این برد برای تبدیل آی سی های 48 پایه  SMD با استاندارد QFP-48 به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدا..
15,010 تومان
فیبر تبدیل SMD TO DIP -64PIN مستطیلی فیبر تبدیل SMD TO DIP -64PIN مستطیلی
ناموجود
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود مثل AMEGA64 /AMEGA128از این برد برای تبدیل آی سی های 64 پایه  SMD با استاندارد TQFP  به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی ..
17,100 تومان
از این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود از این برد برای تبدیل آی سی های 8 پایه  SMD با استاندارد SOIC به  DIP استفاده می شود.کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل کنید...
1,900 تومان
فیبر تبدیل SOT89-SOT223-DIP
ناموجود
PCB تبديل SOT89LSOT223 TO DIPاز این فیبر برای تبدیل کردن ای سی های SMD به دیپ استفاده میشود کافیست آی سی SMD  را روی برد قرار داده و لحیم کنید و براحتی خروجی برد را به مدار وصل کنید.حتی می توانید به پایه های برد پین هدر وصل کنید تا قابلیت گذاشتن و برداشتن سریع به شما بدهد...
3,230 تومان
برد تبدیل کانکتورUSB TYPE C به DIP مدل 12 پینحتما تاکنون برایتان پیش آمده است که در پروژه ای بخواهید از پورت USB استفاده کنید ولی برای این کار نیاز بوده است تا برد PCB آماده کنید. برای تست بسیاری از پروژه ها، به صورت ماژولار قطعات کنار هم اسمبل شده و استفاده می شود تا مشکلات مدار مرتفع شده و بعد..
13,585 تومان
نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات