منو-دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

ابزار لحیم کاری

 

کاربردهااحیاکننده شفاف کننده جرم گیر قلع گیرنحوه استفاده سطح نوک هویه سیاه واکسید شده را با سمباده (400)یا با وسیله تیز (چاقو) کاملا تمیز کرده به طوری که سطح نوک هویه کاملا سفید شود سپس نوک هویه کاملا گرم را چند بار در داخل احیا کننده فرو برده وخارج کنید تا کاملا نوک هویه احیا شو..
116,160 تومان
این محصول جایگزینی برای اسفنج های تمیزکننده نوک هویه می باشد. اینگونه از اسفنج ها به اندازه کافی سخت هستند که بتوانند لحیم باقی مانده روی هویه و خراب شدگی های نوک آن در اثر لحیم کاری را از بین می برد و به اندازه ی کافی نرم هستند که آسیبی به نوک هویه وارد نکند. این محصول در واقع ابزاری برای از بین بر..
105,600 تومان
اسفنج مسی سر هویه بدنه فلزی 905D
ناموجود
این محصول جایگزینی برای اسفنج های تمیزکننده نوک هویه می باشد. اینگونه از اسفنج ها به اندازه کافی سخت هستند که بتوانند لحیم باقی مانده روی هویه و خراب شدگی های نوک آن در اثر لحیم کاری را از بین می برد و به اندازه ی کافی نرم هستند که آسیبی به نوک هویه وارد نکند. این محصول در واقع ابزاری برای از بین بر..
60,984 تومان
این محصول جایگزینی برای اسفنج های تمیزکننده نوک هویه می باشد. اینگونه از اسفنج ها به اندازه کافی سخت هستند که بتوانند لحیم باقی مانده روی هویه و خراب شدگی های نوک آن در اثر لحیم کاری را از بین می برد و به اندازه ی کافی نرم هستند که آسیبی به نوک هویه وارد نکند. این محصول در واقع ابزاری برای از بین بر..
50,600 تومان
جهت استفاده باید اغشته به اب گردددر هنگام لحیم کاری سر هویه به دلایل مختلفی کثیف می شوددر صورتی که از وسایل زبر برای تمیز کردن آن استفاده کنید سر هویه شما به سرعت دچار خوردگی می شود.برای جلوگیری از این امر توصیه می شود که از اسفنج نسوز که با آب خیس کنید، سپس آن را فشار داده، تا آب اضافی گرفته شود و ..
5,104 تومان
 یکی از عواملی که کیفیت و کارایی تجهیزات الکترونیکی صنعتی را حفظ می کند، نظافت و تمیز نگه داشتن آن ها در بازدیدها ادواری است. این تجهیزات به خاطر عبور جریان الکتریکی ازمدارهایشان، دقت و حساسیت بالایی را در هنگام نظافتشان می طلبند. ابزار نظافت هم می بایست متناسب با کاربرد آن ها انتخاب شده و ..
42,680 تومان
اسپری خشک ناهید 600 جهت شتستشوی برد مدار چاپی بکار برده میشود..
54,120 تومان
 یکی از عواملی که کیفیت و کارایی تجهیزات الکترونیکی صنعتی را حفظ می کند، نظافت و تمیز نگه داشتن آن ها در بازدیدها ادواری است. این تجهیزات به خاطر عبور جریان الکتریکی ازمدارهایشان، دقت و حساسیت بالایی را در هنگام نظافتشان می طلبند. ابزار نظافت هم می بایست متناسب با کاربرد آن ها انتخاب شده و استف..
33,704 تومان
اسپری چرب PROTECT 60-اسپری روغن 60-اسپری کنتاکت شور خشک 600 - مارکPROTECT-اسپري خشک پرئتکت-600اسپری چربباکیفیت  انواع مشابه خارجی با نازلترین قیمت  در ایران جهت روانسازی کلیه کلیدها،انواع موتورهای الکتریکی و الکترونیکی، بوده و باعثجلوگیری از به وجود آمدن اکسید ، زنگ زدگی قطعات و ..
45,144 تومان
اسپری چربباکیفیت  انواع مشابه خارجی با نازلترین قیمت  در ایران جهت روانسازی کلیه کلیدها،انواع موتورهای الکتریکی و الکترونیکی، بوده و باعثجلوگیری از به وجود آمدن اکسید ، زنگ زدگی قطعات و محل اتصال آنها می گردد. یکی از عواملی که کیفیت و کارایی تجهیزات الکترونیکی صنعتی را حفظ م..
54,120 تومان
اسپری پلاستیک OK
ناموجود
 اسپری پلاستیک اوکی یکی از جدیدترین محصولات شرکت اوکی می باشد. با استفاده از این محصول شما می توانید بردهای الکترونیکی، سطوح چرمی، چوبی، سطوح فلزی، شیشه، مقوا و سایر اجسام خود را کاملا عایق (ضد آب) کنید. به این صورت که با اسپری کردن این محصول بر پشت و یا روی بردهای الکترونیکی خود یک لایه محافظ ..
264,000 تومان
PROTECT 70اسپری پلاستیک پروتکت محصول شرکت توان آزما بوده که جهت عایق کردن مدارهای الکترونیکی در برابر شرایط آب و هوایی مرطوب ایزوله کردن مدار و جلوگیری از لرزش قطعات الکترونیکی میباشد که با مواد و فرمول خاص پوشش عایقی مناسب را با رنگ شفاف برای استفاده به وجود آورده با استفاده از این محص..
71,368 تومان
المنت هیتر هوای گرم 850Aالمنت هیتر GORDAK 952المنت حرارتی استفاده شده در هیتر از رشته سیم های نیمه رسانا با مقاومت بالا تشکیل شده اند و به دور یک هسته سرامیکی نسوز پیچیده شده است، ترکیب شدن سیم المنت و سرامیک باعث می شود هیتر تحمل دمایی بسیار بالایی داشته باشد، حرارت موجود در المنت در اثر عب..
89,144 تومان
ای سی کش انبری معمولی ای سی کش انبری معمولی
ناموجود
جهت سهولت در بیرون کشیدن انواع آی سی از سوکت بدون آسیب رسیدن به پایه های آن از این محصول استفاده می شود...
41,008 تومان
جرم گير و شفاف کننده نوک هويه
ناموجود
ترمیم، پاکسازی و شفاف کننده نوک هویه قابلیت قلع پذیری و اکسید زدایی نوک هویه اکسید زدایی انواع بردها ، سرسیم ها و قطعات قابل استفاده برای تمامی هویه ها قابلیت افزایش سرعت لحیم کاری با فرمولاسیون جدید و موثر..
17,600 تومان
این محصول یک سرنگ کوچک حاوی 40 تا 45  گرم خمیر سیلیکون می باشد که برای استفاده جهت کوپلینگ حرارتی و هیت سینکها بکار میرود. خمیر سیلیکون یک خمیری با قابلیت رسانایی بالا است. این خمیر بین دو سطحی که نیاز به انتقال حرارت بین این سطوح با کمترین افت صورت بگیرد، استفاده می شود. به عنوان مثال، ب..
21,296 تومان
اگر بخواهیم دو بخش رسانا را با لحیم‌کاری به هم متصل کنیم اتصال آن‌ها باید کاملاً تمیز و عاری از هرگونه چربی، رنگ و اکسید باشد، بنابراین از آنجا که در زمان لحیم‌کاری درجه حرارت زیاد است، در سطح مورد نظر لایه‌ای اکسید به وجود می‌آید و پس از لحیم‌کاری ممکن است این لای..
61,512 تومان
سیم لحیم آلیاژی مناسب برای لحیم کاری قطعات الکترونیکی است اما در فرایند لحیم کاری قطعات SMD و با استفاده از هویه هوای گرم ، نمی توان از این سیم استفاده نمود . بنابر این در چنین کاربرد هایی از خمیری به نام خمیر قلع استفاده می شود که با قرار دادن این خمیر در جلوی حرارت ذوب می شود و موجب اتصال قطعات ال..
167,200 تومان
حاوی 50 گرم روغن لحیم مرغوب جهت بهبود کیفیت در عملیات لحیم کاری..
176,000 تومان
حاوی 20 گرم روغن لحیم مرغوب جهت بهبود کیفیت در عملیات لحیم کاری..
132,000 تومان
روغن لحيم ايراني شيشه اي کوچکروغن قلع ایرانی کوچکروغن لحیم که به Flux نیز معروف است ، در فرایند لحیم کاری مورد استفاده قرار می گیرد که مانع از به وجود آمدن اکسید های فلزی می شود . همچنین به دلیل روان کردن سطح مورد نظر از به وجود آمدن توپ های لحیم جلوگیری می شود . به طور کلی استفاده از این ما..
5,280 تومان
روغن لحیم ایرانی متوسط
ناموجود
روغن قلع ايراني متوسطروغن لحیم که به Flux نیز معروف است ، در فرایند لحیم کاری مورد استفاده قرار می گیرد که مانع از به وجود آمدن اکسید های فلزی می شود . همچنین به دلیل روان کردن سطح مورد نظر از به وجود آمدن توپ های لحیم جلوگیری می شود . به طور کلی استفاده از این ماده موجب لحیم کاری بهتر و با کیفی..
10,736 تومان
سیم قلع کش  cp-2015-goot سیم قلع کش  cp-2015-goot
ناموجود
در تعمیرات و بازکاری قطعات SMD (قطعات با لحیمکاری سطحی) با استفاده از این سیم قلع کش و هویه و فلاکس میتوان قلع روی پایه قطعات رو از روی آنها جدا نموده و قطعه را از روی برد باز نماییم.در حین انجام کار لازم است سیم قلع کش بر روی پایه ها کشیده شود تا بتواند قلع را به خود جذب نماید.عرض:2 میلیمتر و طول 1..
125,840 تومان
سیم قلع کش  حلزونی  CP-20Y-goot سیم قلع کش  حلزونی  CP-20Y-goot
ناموجود
در تعمیرات و بازکاری قطعات SMD (قطعات با لحیمکاری سطحی) با استفاده از این سیم قلع کش و هویه و فلاکس میتوان قلع روی پایه قطعات رو از روی آنها جدا نموده و قطعه را از روی برد باز نماییم.در حین انجام کار لازم است سیم قلع کش بر روی پایه ها کشیده شود تا بتواند قلع را به خود جذب نماید.عرض:2 میلیمتر..
252,824 تومان
سیم قلع کش goot 1515استفاده گسترده تکنولوژی در تولید و تعمیرات الکترونیک باعث تغییر فرم و اندازه برد مدار های الکترونیکی امروزی شده و به طور کلی پیشرفت چشمگیری داشته است. این ویژگی ها از نتایج اصلی صفحه بردهای چاپی (PCB) در برد های امروزی است که دارای  قطعات کوچکتری هستند. از طرفی یکی ..
62,832 تومان
سیم قلع کش goot 2515استفاده گسترده تکنولوژی در تولید و تعمیرات الکترونیک باعث تغییر فرم و اندازه برد مدار های الکترونیکی امروزی شده و به طور کلی پیشرفت چشمگیری داشته است. این ویژگی ها از نتایج اصلی صفحه بردهای چاپی (PCB) در برد های امروزی است که دارای  قطعات کوچکتری هستند. از طرفی یکی ..
63,360 تومان
سیم قلع کش چينی goot-cp 3015
ناموجود
سیم قلع کش goot 3015استفاده گسترده تکنولوژی در تولید و تعمیرات الکترونیک باعث تغییر فرم و اندازه برد مدار های الکترونیکی امروزی شده و به طور کلی پیشرفت چشمگیری داشته است. این ویژگی ها از نتایج اصلی صفحه بردهای چاپی (PCB) در برد های امروزی است که دارای  قطعات کوچکتری هستند. از طرفی یکی ..
64,416 تومان
از این قلع جهت استفاده قطعات smd  استفاده میگردد-قلع روغندار Product Attributes Select All Categories Soldering, Desoldering, Rework Products Solder Manufacturer Multicore Series   ..
519,200 تومان
از این قلع جهت استفاده قطعات smd  استفاده میگردد.قلع روغندار المانی Product Attributes Select All Categories Soldering, Desoldering, Rework Products Solder Manufacturer Chip Quik Inc. Series - ..
739,200 تومان
سیم لحیم 0.8 میلی متر 100g گرمی ASAHI (قلع) اصلی
ناموجود
قلع روغندار  Product Attributes Select All Categories Soldering, Desoldering, Rework Products Solder Manufacturer Chip Quik Inc. Series - Part Status ASAHI Ty..
677,600 تومان
قلع روغندار  Product Attributes                        Select All Categories Soldering, Desoldering, Rework Products                      &n..
325,600 تومان
قلع روغندار اصلی Product Attributes Select All Categories Soldering, Desoldering, Rework Products Solder Manufacturer Kester Solder Series   Part Status ASAHI ..
1,478,400 تومان
برای از بین بردن خاصیت قلع بکار برده میشودلطفا در موقع استفاده از قرص قلع حتما از ماسک استفاده نمایید..
119,592 تومان
قلع کش مرغوب مناسب برای تعمیر بردها عملکرد نرم و راحت کوچک و سبک وزن، بدنه پلاستیکی ضد خوردگی تعویض آسان سر قلع کش تخلیه آسان ضایعات قلع..
115,104 تومان
جهت لحیم کاری انواع بردها و قطعات حساس با غلظت بالا و قلع پذیری عالی استفاده در هوای گرم و قطعات SMD اکسید زدایی عالی و اثر بخش بافرمولاسیون جدید و عملکرد موثر..
35,200 تومان
چسب 5 میلی متر حرارتیچسب حرارتی به همراه تفنگ آن یکی از بهترین ابزار ها برای چسباندن کاغذ چوب ، مقوا ، شیشه ، سرامیک ، سنگ ، پلاستیک ، پارچه و فلزات است . همچنین از این ابزار می توان برای آب بندی برخی سطوح نیز استفاده نمود . عملکرد این دستگاه به این صورت است که میله چسب جامد ، داخل لوله پشت تفنگ قرا..
4,664 تومان
چسب 7 میلی متر حرارتیچسب حرارتی به همراه تفنگ آن یکی از بهترین ابزار ها برای چسباندن کاغذ چوب ، مقوا ، شیشه ، سرامیک ، سنگ ، پلاستیک ، پارچه و فلزات است . همچنین از این ابزار می توان برای آب بندی برخی سطوح نیز استفاده نمود . عملکرد این دستگاه به این صورت است که میله چسب جامد ، داخل لوله پشت ..
9,240 تومان
هویه تفنگی GOOT ژاپنی20/200W متغیر TQ-77 هویه تفنگی GOOT ژاپنی20/200W متغیر TQ-77
ناموجود
کیفیت قطعه اورجینال Product Attributes Select All ابعاد  18x10x3 سانتی متر      Manufacturer Japanese GOOT تون 20-200 وا..
1,750,000 تومان
وان قلع SWDT-21C با توجه به فراوانی مدارهای الکتریکی و نیز مدارهای الکترونیکی ،ابزار فراوان و متنوعی مثل هیتر، هویه و … جهت لحیم کاری وجود دارد، اما برای لحیم کاری سریع و تخصصی سیم لحیم کارایی زیادی ندارد بنابراین باید از ابزار دیگری بدین منظور استفاده کرد. وان قلع..
413,600 تومان
وان قلع SWDT-31Cبا توجه به فراوانی مدارهای الکتریکی و نیز مدارهای الکترونیکی ،ابزار فراوان و متنوعی مثل هیتر، هویه و … جهت لحیم کاری وجود دارد، اما برای  لحیم کاری سریع و تخصصی سیم لحیم کارایی زیادی ندارد بنابراین باید از ابزار دیگری بدین منظور استفاده کرد. وا..
572,000 تومان
وان قلع SWDT-41C با توجه به فراوانی مدارهای الکتریکی و نیز مدارهای الکترونیکی ،ابزار فراوان و متنوعی مثل هیتر، هویه و … جهت لحیم کاری وجود دارد، اما برای  لحیم کاری سریع و تخصصی سیم لحیم کارایی زیادی ندارد بنابراین باید از ابزار دیگری بدین منظور استفاده ک..
607,200 تومان
این محصول جهت جلوگیری از سوختن سطوحی مانند فرش، موکت و میز در هنگام لحیم کاری است. قطر دهانه ی قسمت نگهدارنده هویه 330 میلی متر بوده و برای هویه های سایز بزرگ هم مناسب است...
52,800 تومان
کف چین معمولی
ناموجود
این وسیله همان سیم چین است با این تفاوت که تیغه ها  مانند سیم چین ها صاف نبوده ودارای زاویه نسبت به دسته میباشدزاویه دار بودن فک کف چین ها باعث میشود که بتوان پایه قطعات را از کف برد(bord )قطع نموده و برد مونتاژ شده راتبدیل به یک برد خام جهت مهندسی معکوس و یا تشخیص نوع طراحی pcb ها نمود کف..
60,192 تومان
کف چین هگزو کف چین هگزو
ناموجود
این وسیله همان سیم چین است با این تفاوت که تیغه ها  مانند سیم چین ها صاف نبوده ودارای زاویه نسبت به دسته میباشدزاویه دار بودن فک کف چین ها باعث میشود که بتوان پایه قطعات را از کف برد(bord )قطع نموده و برد مونتاژ شده راتبدیل به یک برد خام جهت مهندسی معکوس و یا تشخیص نوع طراحی pcb ها نمود کف..
536,360 تومان
نمايش 1 تا 74 از 74 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات