شرایط و قوانین

توضیحات اختصاری :
  تذکر 1 :

   

     برای تأييد فاكتور با شماره تلفن66708069 یا 09121763996 تماس بگيريد و هماهنگی های لازم را انجام دهید .                                                           

      تذکر 2: 

        اگر به هنگام تاييد سفارش تعداد شما تغيير كرد حتماً براي قيمت جديد هماهنگی لازم را انجام دهيد .


  تذکر
 3 : 

 

        برای کسانی که دسترسی مستقیم به فروشگاه ندارند (عزیزان شهرستانی ) برای اقدام كردن روی سفارش شما لطفا كل مبلغ پرداختی را به         شماره حساب های اعلامی   واريز كنيد .


   تذکر 4 :


        لطفآ بعد از واريز مبلغ پرداختی با شماره تلفن 66708069 یا 09121763996  تماس بگيريد و هماهنگی های لازم را انجام دهید . ( آدرس و                  نحوه فرستادن و ... )


   تذکر 5 :


         لطفا سفارش خود را تا قبل از ساعت 4 بعد از ظهر ارسال كنيد تا پيگيری آن همان روز شروع شود در غير اين صورت كار شما برای روز بعد از              آن پيگيری میشود


   تذکر 6 :


          درمورد ارسال بسته شما از طرق مختلف  فروشگاه آماده همکاری با شما می باشد .


    تذکر 7 :


         به هنگام تحويل جنس به شما دوست عزيز بايد توجه داشته باشيد كه جنس شما كاملا با فاكتور شما مطابقت داشته باشد و زمان پيگيري                مشكلات و يا سئوالات شما 2 روز پس از دريافت جنس مي باشد . در غير اينصورت هيچگونه مسئوليتي از جانب فروشگاه در مورد پيگيري                  مشكلات شما وجود ندارد .


     تذکر 8 :


         فروشگاه متعهد می شود در حداقل زمان ممکن طبق درخواست شما جنس را تحویل شرکت حمل ونقل کالا ی مورد نظر شما قرار دهد ولی               در مورد چگونگی و زمان رسیدن بسته شما از طریق شرکت حمل ونقل کالا هیچگونه تعهدی نمی دهد .


      تذکر 9 :

 

       فروشگاه در مورد فاکتورها یی که بصورت کامل تسویه نشده حداکثر 3 روز کاری می تواند متعهد باشد و پس از این زمان تصمیم گیری با مدیریت        فروشگاه می باشد . همچنین درمورد اجناسی هم که بصورت لفظی به شما تعهد داده میشود این قانون اعمال می شود .