منو-دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

انواع پروگرامر و برد آموزشی

ایران پروگرامر USB  (STK500) AVR ایران پروگرامر USB  (STK500) AVR
ناموجود
 Datasheet -stk500  USB AVR PROGRAMMER (WINDOWS 8) USB AVR Programmer ;IRAN PROG ایران پروگرامر-ايران پروگرام..
856,000 تومان
برد کمکی انواع پروگرامرهای ISP
ناموجود
از این برد برای پروگرامرهای ISP و فلشی که امکان قرار دادن ای سی های دیپ بر روی انها وجود ندارد استفاده میگردد این برد بدون هرگونه کابل و سیم رابط میباشد..
35,000 تومان
پروگرامر J-Link-V9 ARM Emulato
ناموجود
این پروگرامر یکی بهترین و کامل ترین پروگرامر میکروکنترلرهای ARM با سرعت بالا ، اتصال از طریق پورت USB و قابلیت آپدیت بوده که از اغلب میکروکنترلرها پشتیبانی می کند.پروگرامر و دیباگر J-LINK که از طرف گروه SEGGER برای برنامه ریزی و دیباگ کردن میکرو کنترلر های مبتنی بر هسته ی ARM طراحی و ارائه شده ا..
1,667,500 تومان
پروگرامر Multi AVR Programmer-ECA پروگرامر Multi AVR Programmer-ECA
ناموجود
معرفییکی از دستگاه های  اولیه مورد نیاز هر متخصص برای کار با میکروکنترلرها، پروگرامر مناسب می باشد. این پروگرامر مخصوص میکروکنترلرهای AVR بوده و با طراحی خاص خود کمی از یک زیف سوکت بزرگتر می باشد.  از مزایای اصلی آن، پشتیبانی از تمامی میکروکنترلرهای DIP بر روی زیف سوکت و سرعت..
357,700 تومان
پروگرامر PROGRAMMER ST-LINK V2 STپروگرامر و دیباگر  ST-LINK V2 مخصوص تراشه های STM8 و STM32 ساخت شرکت STبا توجه به اینکه این پروگرامر ساخت خود شرکت  STمی باشد بنابراین قابلیت کار با کامپایلرهای KEIL ,IAR را دارد. Product Attributes..
362,700 تومان
ین پروگرامرusbasp  مخصوص میکرو کنترلرهای avr است و از تمامی خانواده های میکروهای avr  بجز xmega پشتیبانی می کند.نحوه پروگرام کردن نیز بصورت  spiمی باشد. این مدل از ویندوز xp,7,8,8.1  نیز پشتیبانی می کند.اطلاعات بیشتردر ای..
181,800 تومان
پروگرامر جیبی هاتل  (mkII -AVR(HATTEL پروگرامر جیبی هاتل  (mkII -AVR(HATTEL
ناموجود
قیمت پروگرامر بدون کابل میباشدبرخی از قابلیت‌ها:  - ویژه AVR و s51 (بروش SPI)  - نوع ارتباط USB-Full Speed  - سازگار با انواع ویندوز 32 و 64 بیتی (بعد از Win95 تاكنون)  - تولید Clock جهت پوشش تر..
671,000 تومان
قیمت پروگرامر بدون کابل میباشدبرخی از قابلیت‌ها: - ویژه AVR و s51 (بروش SPI)  - نوع ارتباط USB-Full Speed  - سازگار با انواع ویندوز 32 و 64 بیتی (بعد از Win95 تاكنون)  - تولید Clock جهت پوشش تركیب&zw..
500,000 تومان
این مینی پروگرامر قابلیت پروگرام کردن میکروکنترلرهای STM8 به روشSWIM و میکروکنترلرهای   STM32 به روش SWD را دارا می باشد. همچنین این پروگرامر علاوه بر پروگرامر دیباگر نیز می باشد.در این پروگرامر امکان اتصال جامپر وایر مادگی نیز وجود دارد که به سادگی م..
101,500 تومان
معرفییکی از دستگاه های  اولیه مورد نیاز هر متخصص برای کار با میکروکنترلرها، پروگرامر مناسب می باشد. این پروگرامر مخصوص میکروکنترلرهای AVR بوده و با طراحی خاص خود به اندازه یک زیف سوکت می باشد. از مزایای اصلی آن، پشتیبانی از تمامی میکروکنترلرهای DIP بر روی زیف سوکت و سرعت بالای آن در پروگرام..
450,000 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات