منو-دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

لاک رسانا - نقره تکنوشیمی

لاک رسانا - نقره تکنوشیمی
جدید ناموجود
لاک رسانا - نقره تکنوشیمی
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: لاک رسانا
200,000 تومان
10 یا بیشتر 196,000 تومان

برای ترمیم ترک های PCB و ایجاد اتصال در مکان هایی که امکان لحیم کاری وجود ندارد

لاک رسانای نقره دارای ترکیب از نوعی لاک خاص، پودر نقره و چندین اکسید فلزی دیگر می باشد تا هم به راحتی امکان استفاده در هر سطحی میسر بوده و هم اینکه بعد از خشک شدن دارای کمترین مقدار مقاومت اهمی باشد.

ترکیب فلزی موجود استفاده شده در این لاک رسانا باعث گشته تا بتوان از آن در ترمیم انواع ترک های PCB معمولی و فرکانس بالا استفاده کرد.

در تمامی مواردی که نیاز به ترمیم ترک خاصی با مقاومت زیر یک اهم و یا ایجاد اتصال در قطعاتی که امکان لحیم کاری میسر نمی باشد، می توانید از این لاک رسانا استفاده کنید.

از این لاک رسانا می توانید در تمامی سطوح استفاده کنید، ولی می بایست در نظر داشته باشید هرچه ضخامت لاک بیشتر باشد، سخت تر شده و مقاومت فیزیکی آن پایینتر آمده و شکننده می شود.

مشخصات:

مقدار وزن 2CC

دارای قلم مخصوص با کیفیت بالا

مقاومت زیر یک اهم در یک سانتی متر

نحوه استفاده:

قبل از هر کاری، سطح مورد نظر را به خوبی پاک کنید، در صورتی که می خواهید بر روی مدار چاپی اتصال برقرار کنید، در ابتدا محل مورد نظر را به خوبی پاک کرده به صورتی که هیچ اثری از روغن بر روی آن نباشد، مقداری از دو سر ترک را بتراشید تا مقداری مس مشخص شود، سپس در ابتدا محلول را به خوبی تکان دهید و توسط قلم مخصوص مقداری از لاک رسانا را بر روی دو اتصال بکشید، برای ایجاد اتصال قویتر می توانید کمی صبر کنید و این عمل را یکی دوبار دیگر تکرار کنید. تقریبا بعد از 10 دقیقه اتصال برقرار شده و مایع خشک می شود.

بهتر است مایع به تنهایی خشک شده و از گرفتن سشوار بر روی آن خود داری کنید.

حتما قلم را بعد از استفاده با تینر تمیز کرده و برای استفاده بعدی خشک کنید.

به علت ترکیبات خاص و استفاده از اکسیدهای فلزی مخصوص، به هیچ وجه محلول را با حلال دیگری ترکیب نکنید، حتما بعد از استفاده درب لاک را به خوبی ببندید تا از خشک شدن آن جلوگیری شود. در صورتی که لاک بعد از مدت زیاد مقداری خشک شد، می توانید از استون خالص برای رقیق شدن آن استفاده کنید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: TOOLS

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات