منو-دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

شرایط و قوانین

توضیحات اختصاری :
 
 
 
 
  تذکر 1 :

   

     برای تأييد فاكتور با شماره تلفن66708069 یا 09121763996 تماس بگيريد و هماهنگی های لازم را انجام دهید .                                                           

      تذکر 2: 

        اگر به هنگام تاييد سفارش تعداد شما تغيير كرد حتماً براي قيمت جديد هماهنگی لازم را انجام دهيد .

 
  تذکر
 3 : 

 

        برای کسانی که دسترسی مستقیم به فروشگاه ندارند (عزیزان شهرستانی ) برای اقدام كردن روی سفارش شما لطفا كل مبلغ پرداختی را به         شماره حساب های اعلامی   واريز كنيد .(پرداخت هنگام تحویل کالا فقط مخصوص شهر تهران میباشد)

 
   تذکر 4 :

        لطفآ بعد از واريز مبلغ پرداختی با شماره تلفن 66708069 یا 09121763996  تماس بگيريد و هماهنگی های لازم را انجام دهید . ( آدرس و  نحوه فرستادن و ... )

 
   تذکر 5 :

      لطفا سفارش خود را تا قبل از ساعت 4 بعد از ظهر ارسال كنيد تا پيگيری آن همان روز شروع شود در غير اين صورت كار شما برای روز بعد از  آن پيگيری میشود

 
   تذکر 6 :

     درمورد ارسال بسته شما از طرق مختلف  فروشگاه آماده همکاری با شما می باشد .

 
    تذکر 7 :

         به هنگام تحويل جنس به شما دوست عزيز بايد توجه داشته باشيد كه جنس شما كاملا با فاكتور شما مطابقت داشته باشد و زمان پيگيري مشكلات و يا سئوالات شما 2 روز پس از دريافت جنس مي باشد . در غير اينصورت هيچگونه مسئوليتي از جانب فروشگاه در مورد پيگيري  مشكلات شما وجود ندارد .

 
     تذکر 8 :

   فروشگاه متعهد می شود در حداقل زمان ممکن طبق درخواست شما جنس را تحویل شرکت حمل ونقل کالا ی مورد نظر شما قرار دهد ولی در مورد چگونگی و زمان رسیدن بسته شما از طریق شرکت حمل ونقل کالا هیچگونه تعهدی نمی دهد .

 
      تذکر 9 :

 

       فروشگاه در مورد فاکتورها یی که بصورت کامل تسویه نشده حداکثر 3 روز کاری می تواند متعهد باشد و پس از این زمان تصمیم گیری با مدیریت  فروشگاه می باشد . همچنین درمورد اجناسی هم که بصورت لفظی به شما تعهد داده میشود این قانون اعمال می شود .

    تذکر 10: 

       شما دوستان عزیز شهرستانی میتوانید برای پیگیری سفارشات خرید خود با حساب کاربری وارد سایت شده و بر روی نام کاربری کلیک نمایید و  در قسمت تاریخچه سفارش وضعیت فاکتور  خود را بررسی نمایید .

 
 

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات